کد خبر: ۴۲۳۵
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۳
پپ
صفحه نخست » یار مهربان

«عروسی لاکچری» جدیدترین اثر «محمدعلی جعفری» است که توسط «انتشارات شهید کاظمی» منتشر می شود.

این اثر مجموعه 5 داستان کوتاه مذهبی متفاوت است که در آن نویسنده دست مخاطب را می‌گیرد برای رساندن به صندوقچه شاه‌عباس... او برای فرار از سوزن آجین، از وسط کوچه شش بادگیری، مخاطب را به یک عروسی لاکچری می‌رساند تا یک جشن تلخ را برایشان شیرین کند!

چاپ چهارم عروسی لاکچری اثر محمدعلی جعفری، نویسنده کتاب قصه دلبری، با موضوع داستان کوتاه است که همزمان با ایام سالروز ازدواج حضرت زهراسلام‌الله‌علیهاو امیرالمؤمنین‌علیه‌السلام ، توسط انتشارات شهید کاظمی روانه بازار شد.

بخش‌هایی از کتاب

دیدم کلی لاو ترکانده‌اند. دو روز بود زیر چشمی می‌پاییدمش که ببینم چه شکلی الگوی گوشی‌اش را می‌کشد. از وقتی رابطه تلگرامی‌اش با طاهره شروع شد هم الگوی گوشی‌اش را عوض کرد، هم نمی‌گذاشت لحظه‌ای به آن دست بزنم. باورم نمی‌شد این احمد خجالتی بعد از جاری‌شدن صیغه محرمیت این‌قدر رو پیدا کند. مامان که پرسید از کجا مطمئنی با طاهره چت می‌کند قاطع گفتم: «پسری که تا دیروز گوشی‌‌اش وسط هال ولو بود و می‌رفت توی اتاقش می‌خوابید؛ حالا چارچنگولی می‌ره توش، هرچی صداش می‌زنی نمی‌فهمه. لبخندهای هالیوودی وسط پیام‌بازی‌هاشو نمی‌بینی؟!»

شناسنامه کتاب

کتاب عروسی لاکچری به همت محمدعلی جعفری و به کوشش انتشارات شهید کاظمی به چاپ رسیده است. علاقمندان جهت تهیه این کتاب می توانند از طریق سایت manvaketab.ir با 20 درصد تخفیف، اقدام نمایند.

نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: