کد خبر: ۲۲۷۳
تاریخ انتشار: ۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۲
پپ
صفحه نخست » اخبار

در سال‌های اخیر شبکه‌های تلویزیونی فارسی ‌زبان بسیاری با منابع ناشناخته و یا دارای شبهه تأسیس شده است که همگی به تبلیغ منفی و سیاه‌نمایی درباره وضعیت جامعه ایران و عملکرد نظام جمهوری ‌اسلامی می‌پردازند. یکی از این تلویزیون‌ها که فعالیت رسمی خود را در جریان انتخایات ریاست جمهوری سال ۹۶ آغاز کرد، تلویزیون «ایران اینترنشنال» بود.

کادر اجرایی «ایران اینترنشنال» عمدتا تشکیل شده از عوامل اخراجی یا استعفا داده از دیگر رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه مانند «محمد منظرپور»، «آرام بلندپز»، «نگار مرتضوی»، «علیرضا رمضان‌پور» و... که برخی از آن‌ها تجربه تجاوز جنسی به همکاران خود یا مورد تجاوز قرار گرفتن را نیز دارند!

این شبکه که در یک سال اخیر سعی کرده تا خود را رسانه‌ای بی‌طرف نشان دهد، دیروز در اقدامی از پیش تعیین شده، گردهمایی سران و حامیان گروهک تروریستی منافقین در پاریس را به‌ طور زنده پخش کرد و پس از آنکه با اعتراض کاربران شبکه‌های اجتماعی و حتی مخاطبینش مواجه شد، در عذر بدتر از گناه گفت: «گروهی از مخاطبان ایران اینترنشنال از اقدام ما در پوشش ویژه گردهمایی سالیانه سازمان مجاهدین خلق انتقاد کرده و گفته‌اند که این گروه شایسته چنین توجهی نیست. هدف ایران اینترنشنال گزارش بی‌طرفانه تمام رویدادهای مرتبط با ایران و و انعکاس صداهای مختلف است. کما اینکه مخالفان سازمان مجاهدین در جریان پوشش زنده نظرات خود را ابراز کردند. ایران اینترنشنال طبق اصول حرفه‌ای دیدگاه مقام‌های حکومتی ایران و گروه‌های متنوع مخالف حکومت را به صورت متوازن بازتاب می‌دهد.»

البته این توجیه سران «ایران اینترنشنال» مخاطبان این شبکه را راضی نکرد و حمله مخاطبان به صفحات این شبکه ادامه یافت.

انجام این‌گونه اقدامات از شبکه‌ای که در یک سال گذشته اسناد زیادی از ارتباطش با عوامل رژیم سعودی و حتی تأمین بودجه‌اش از طریق سعودی‌ها منتشر شده چندان هم عجیب نیست. اکنون برای همگان مشخص شده که یکی از حامیان اصلی گروهک تروریستی منافقین رژیم سعودی است و شبکه «ایران اینترنشنال» مکلف است اقدامات این گروهک را پوشش دهند تا مبادا بودجه‌اش قطع شود.

دشمنان جمهوری‌اسلامی ایران هر چقدر هم تلاش کنند که با دلار‌های عربستان، فرقه رجوی را غسل تعمید دهند و حضورشان را عادی کنند، باز هم خاطره جنایات آن‌ها از ذهن مردم ایران پاک نخواهد شد.

پوشش ویژه گردهمایی گروهک تروریستی منافقین توسط شبکه «ایران اینترنشنال» بهانه‌ای شد تا نقاب از چهره شبکه‌های دوروی فارسی‌زبان بیگانه بیفتد و مردم ایران بیش از پیش با ذات خبیث و منافقانه آن‌ها آشنا شوند.

نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: